SHIH - TZU KLUB EVROPA

Klubová výstava 17.října 2015

rozhodčí : Tomáš Kučera

 

 

BOB

            Nejhezčí fena                                                                 Nejhezčí pes

 

 

 

 

 

 

 PSI / MALE

třída mladých / junior class

 

CEDRIK MAX FILKO MORAVA            

o: Caramelo Jantar Moravy   
m: Anny-Naja Filko Morava
maj: Hana Venzarová
ch: Jaroslav Urbánek  

V2

        

FLAMINGO ATREI KIRABZER

o: Star-Fighter’s Street of Fire
m: Stawberry Atrei Kirabzer
maj: Silvia Sehnálková
chov: Silvia Sehnálková

nenastoupil

 

NEPOMUK Z IVAFRE

o: ICH Saffron Sherry O.K. Stars Acro
m: EJW ICH Fáma z Ivafre
ch: Iva Fremrová
maj: Iva Fremrová

V1 CAJC

NICK Z IVAFRE

o: Saffron Sherry O.K. Stars Acro
m: Fáma z Ivafre
maj: Lenka Čejglovách: chov:Iva Fremrová         

V3

 

mezitřída / intermediate class

JONATAN Z IVAFRE

o: E’Thao-tchu Shah Abbas
m: Ebi z Ivafre
maj: Vladimír Kaňák
ch: Iva Fremrová

 

V1 CAC Nejhezčí pes

třída otevřená / open class

AARON HIRAGANA

o: San Juan del rio Success Essence 
m: Kantilena z Ivafre
maj: Eva Balážová
ch: Eva Balážová

V4

 

BAGHIRA FILKO MORAVA

o: Jolyans Tabasco Twister
m: Anny-Naja Filko Morava
maj: Jaroslav a Jiřina Urbánkovi
ch: Jaroslav Urbánek

V2, res. CAC

 

BRUCEE BREED LOVE

o: Fair Play z Ivafre
m: Jacquel Monica z Targenu
maj: Michaela Janáková
ch: Michaela Janáková

V1, CAC

CORMORAN ATREI KIRABZER

o: Star-Fighter’s Streets of Fire
m: Lady Black Fu-Lin
maj: Silvia Sehnálková
ch: Silvia Sehnálková

V3

 

třída vítězů / winner class

CARAMELO JANTAR MORAVY

o: Saffron Sherry Keep in Step
m: Amy Young Lady Jantar Moravy
maj: Pavla Sněhotová
ch: Iveta Stehnová 

V1, CAC

GUCCI MAGIC MORAVIA

o: Lee Kung Atrei KIrabzer
m: Asabelle Magic Moravia
maj: Zdeňka Janíková
ch: Žaneta Žišková

V2, res.CAC

 
FENY / FEMALE

třída štěňat / baby class

DENNING NATALIE HIRAGANA

o: Bruce Breed Love
m: Kantilena z Ivafre
maj: Zdeňka Janíková
ch: Eva Balážová

VN1, Nejhezčí štěně

DESIRÉE VICTORIA HIRSAGANA

o: Bruce Breed Love
m: Kantilena z Ivafre
maj: Eva Svrčinová
ch: Eva Balážová

VN2

 

PENELOPA ATREI KIRABZER

o: Blackberrys Mission Completed
m: Cattle Ley Rolnička
maj: Miroslav Rezbárik
ch: Miroslav Rezbárik

VN3

 

třída dorostu / puppy class

XARA ZE SLAVONÍNA

o: O’Connor ze Slavonína
m: Uwe ze Slavonína
maj: Lenka Hynková              
ch: Lenka Hynková

 

VN1, Nejhezčí dorost

třída mladých / junior class

JCH. BECAUSE I LOVE U SILVERY WISH

o: CH Ovations Forever a Lover Boy
m: ICH Hearty’s I Will Always Love U
maj: Veronika Drahníková
ch: Veronika Drahníková

 

V1, CAC, BOJ, BOB

CELESTYNKA FILKO MORAVA

o: Karamelo Jantar Moravy

m: Anny-Naja Filko Morava
maj: Jaroslav+Jiřina
Urbánkovi
ch: Jaroslav Urbánek

V

 

DEBBIE SNOWFLAKE SALUSANA

o: Bastien Darling Salusana
m: Linda Moravia Clér
maj: Jiřina Pavlíková
ch: Alexandr Kuba

V

 

DOLLY ANIE SALUSANA

o: Bastien Darling Salusana
m: Linda Moravia Clér  
maj: Jiřina Pavlíková
ch: Alexandr Kuba

V4

 

EXCLUSIVE GIRL BRILLIANT OF MOR.

o: Karmacafe from Audreys Paradise
m: C’Kiss me z Targenu
maj: Marta Broukalová      
ch: Michaela Sittová  

V3

 

FLORENTINA ATREI KIRABZER

o: Star-Fighter’s Streets of Fire
m: Stawberry Atrei Kirabzer
maj: Zuzana Ďurišová
ch: Silvia Sehnálková

V

 

CHARLOTTE BRILLIANT OF MORAVIA

o: One Jolyans Gold z Targenu
m: CH C’Kiss me z Targenu
maj: Michaela Sittová
ch: Michaela Sittová

V2

 

mezitřída / intermediate class

BETHANY HIRAGANA

o: Wenrick’s Play it Loud
m: Kenya z Ivafre
maj: Eva Balážová
ch: Eva Balážová

V2, res.CAC

 

WANDY ZE SLAVONÍNA

o: O‘Connor ze Slavonína
m: Fantasi Freen Rolnička
maj: Alena Basso    
ch: Lenka Hynková

V1, CAC

třída otevřená / open class

LEWISIE MORAVIA CLÉR

o: Blackberry’s Mission Completed
m: Gilliene Imperiál Bohemia
maj: Jitka Šedinová
ch: Olga Michlová

V1, CAC

třída vítězů / winner class

KENYA Z IVAFRE

o: Bo-twister-Son Shah Abbas
m: Hagi Ma-Ca-Lu
maj: Eva Balážová      
ch: Iva Fremrová

V1, CAC, Nejhezčí fena

třída veteránů / veteran class

JACQUEL MONICA Z TARGENU

o: Forever Young Premium Bohemia
m: Blueberry Dragonlance
maj: Michaela Janákovách: Jiřina Žourková

V1, CAC, BOV

třída mimokonkurenci / without concurence

APHRODITE BREED LOVE

o: One The Best Iveko-Dog m: Jacquel Monica z Targenu 
maj: Michaela Janáková
ch: Michaela Janáková

V

     

Za fotografie děkujeme manželům Janákovým.

 

  Klubová výstava s KV, CAC 10.Května 2015  Paskov

     rozhodčí : Zdeněk Kliment

  

  

  

  

PSI / MALE

třída štěňat / baby class

CASTLE RICHARD HIRAGANA

o: Rambler Veseliy Gremlin
m: Arlette Hiragana
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

VN 1, nejhezčí štěně

 
třída dorostu / puppy class

 

 

IGBY GOES DOWN ROLNIČKA

o: Ekadas Rolnička
m: Blackberry’s Hormony Abs. Hot
ch: Helena Czudková
maj: Lenka Hynková

 

VN 2

 

NEPOMUK Z IVAFRE

o: ICH Saffron Sherry O.K. Stars Acro
m: EJW ICH Fáma z Ivafre
ch: Iva Fremrová
maj: Iva Fremrová

VN 1, nejhezčí dorost

 
třída mladých / junior class

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

o: Wenrick’s Play it Loud
m: Kenya z Ivafre
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ

 

JONATAN Z IVAFRE

o: E’Thao-Tchu Shah Abbas
m: Ebi z Ivafre
ch: Iva Fremrová
maj: Iva Fremrová

V 2

 

mezitřída / intermediate class

CONSTANTINE SALUSANA

o: Br Peper’s Never Say Never
m: Annie z Jižní Růže
ch: Alexandr Kuba
maj: Alexandr a Lucie Kubovi

V 1, CAC

 

CORMORAN ATREI KIRABZER

o: Star-Fighter’s Streets of Fire
m: Lady Blafl Fu-Lin
ch: Silvia Sehnálková
maj: Silvia Sehnálková

V 2, res. CAC

 

třída otevřená / open class

BAGHIRA FILKO MORAVA

o: Jolyans Tabasco Twister
m: Anny-Naja Filko Morava
ch: Jaroslav Urbánek
maj: Jaroslav a Jiřina Urbánkovi

VD 2

 

BRUCEE BREED LOVE

o: Fair Play z Ivafre
m: Jacquel Monica z Targenu
ch: Michaela Janáková
maj: Michaela Janáková

V 1, CAC

 

třída vítězů / winner class

AL PACINO BREED LOVE

o: One The Best Iveko Dog
m: Jacquel Monica z Targenu
ch: Michaela Janáková
maj: Michaela Janáková

V 2, res.CAC

 

GUCCI MAGIC MORAVIA

o: Lee Kung Atrei KIrabzer
m: Asabelle Magic Moravia
ch: Žaneta Žišková
maj: Zdeňka Janíková

V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB

 

třída mimokonkurenci / without concurence

VECTOR VAYT ZE SLAVONÍNA

o: Blackberry’s Mission Completed
m: 2omea ze Slavonína
ch: Lenka Hynková
maj: Petra Schneiderová

V 1

 

VELIČENSTVO VIGS ZE SLAVONÍNA

o: Blackberry’s Mission Completed
m: 2omea ze Slavonína
ch: Lenka Hynková
maj: Petra Schneiderová

V 2

 

FENY / FEMALE

třída štěňat / baby class

CROFT LARA HIRAGANA

o: Rambler Veseliy Gremlin
m: Arlette Hiragana
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

VN 1

 

třída dorostu / puppy class

CELESTÝNKA FILKO MORAVA

o: Caramelo Jantar Moravy
m: Anny-Naja Filko Morava
ch: Jaroslav Urbánek
maj: Jaroslav a Jiřina Urbánkovi

VN

 

DOLLY ANIE SALUSANA

o: Bastien Darling Salusana
m: Linda Moravia Clér
ch: Alexandr Kuba
maj: Jiřina Pavlíková

VN 1

 

třída mladých / junior class

BERLINETTA HIRAGANA

o: Wenrick’s Play it Loud
m: Kenya z Ivafre
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

V 2

 

EMERALD TR. BRILLIANT OF MORAVIA

o:Karmacafe from Audreys Paradise
m: C’Kiss me z Targenu
ch: Michaela Sittová
maj: Petra Schneiderová

V 3

 

KOFILA Z IVAFRE

o: Fu-Man-Schu Shah Abbas
m: Kasandra z Ivafre
ch: Iva Fremrová
maj: Iva Fremrová

V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

 

mezitřída / intermediate

UNIQUE BRILLIANT VESELIY GREMLIN

o: CH Xeralane Starfire Angelic Gremlin
m: CH Taina Veseliy Gremlin
ch: Avsayanskaya T.A.
maj: Michaela Sittová

V 1, CAC

 

třída otevřená / open class

GILLIENE IMPERIL BOHEMIA 

o: Bronco Red z Kraje Mlh
m: Briliant Star Imperial Bohemia
ch: Petra Sumeráková
maj: Olga Michlová 

V 1, CAC

 

CHELSI Z IVAFRE 

o: Fair Play z Ivafre
m: Hagi-Ma-Ca-Lu
ch: Iva Fremrová
maj: Eva Balážová

V 2, res.CAC

 

třída vítězů / winner class

LINDA MORAVIA CLÉR

o: Blackberry’s Mission Completed
m: Gillien Imperial Bohemia
ch: Olga Michlová
maj: Jiřina Pavlíková

V 2, res.CAC

 

URGENCE Z IVAFRE

o: Vong-Kong Shah Abbas
m: Manity z Ivafre
ch: Iva Fremrová
maj: Eva Balážová

 

V 1, CAC, Klubový vítěz

 

třída veteránů / veteran class

JACQUEL MONICA Z TARGENU

o: Forever Young Premium Bohemia
m: Blueberry Dragonlance
ch: Jiřina Žourková
maj: Michaela Janáková

V 1, BOV

 

  

  

  

 

TOPlist