Klubová výstava

bez zadávání klubového vítěze a klubového vítěze mladých

15.10.2016

rozhodčí: Linda Voláriková

 

Fotogalerie

Výsledky

PSI / MALE 
třída štěnat / baby class    

ALTAY QOMO-RI

O: Vector Vayt ze Slavonína        
M: Esmerald Treasure Brilliant of Moravia
Chov: Schneiderová Petra, Maj: Sněhotová Pavla
     Velmi nadějný 1                                       
třída dorostu / puppy class

ARTHUR LUCA CUTIELAND

O: Bastien Darling Salusana    
M: Inna-Tara Magic Moravia
Chov: Bílská Pavlína, Maj: Bílská Pavlína
     Velmi nadějný 3  

DENZEL SAFFRON SHERHY

O: Coopersrain Mr Marvellous Debeaux      
M: Paradise Saffron Sherhy
Chov: Cerkasova Irina, Maj: Stehnová Iveta
     Velmi nadějný 2  

PRIDE LEON DERRIK

O: SIMPATICHNY LAMBORGHINI      
M: MEKONG JIANG TASHI-DELEK
Chov: Leontyeva Irina, Maj: Rezbarik Miroslav

 Velmi nadějný 1

Nejhezčí dorost
 
třída mladých / junior class

BACARDI ARSSAMANDI

O: FORT KNOX Astarte Gold      
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Wedrzycka-Sarnecka Edyta, Maj: Kwasna Aleksandra
Výborný 2
 

EDWARD HIRAGANA

O: Le- Vendosk Eyes Wide Shut      
M: Urgence z Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva
Dobrý 3
 

ENRICO HIRAGANA

O: Le- Vendosk Eyes Wide Shut      
M: Urgence z Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva
Výborný 1, CAJC
 
mezitřída / intermediate class    

FERCHARA'S CHARLIE TANGO

O: RIO FOR ALLURE SOLLIS Senida      
M: FANTASIA From Hesperyd's Garden
Chov: Pietka Agnieszka, Maj: Pietka Agnieszka
Velmi dobrý 1
 
třída otevřená / open class    

A´MAROSHI Justirag

O: San Juan del Rio Success Essence      
M: Rebecca ze Slavonína
Chov: Policar Václav, Maj: Policarovi Václav a Kateřina
Výborný 2, res.CAC
 

CARAMELO JANTAR MORAVY

O: Saffron Sherhy Keep in Step   
M: Amy Young Lady Jantar Moravy
Chov: Stehnová Iveta, Maj: Sněhotová Pavla
Výborný 1, CAC
 
třída vítězů / winner class    

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

O: Play it Loud Wenrick's                  
M: KENYA Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Policarovi Václav a Kateřina
Výborný 1, CAC,
Nejhezčí pes, BOB
 

CONSTANTINE SALUSANA

O: Never Say Never BR Pepper´s          
M: Annie Z Jižní Ruže
Chov: Kuba Alexandr, Maj: Kubová Lucie
Výborný 2,  res.CAC
 

GUCCI MAGIC MORAVIA

O: Lee-Kung-Atrei Kirabzer            
M: ASABELLE Magic Moravia
Chov: Žišková Žaneta, Maj: Janíková Zdeňka
Velmi dobrý 3
 
třída čestná/  honour class    

NEVER SAY NEVER BR PEPPER´S

O: One Last Look Symarun´s           
M: The Little Mermaid BR Pepper´s
Chov: Pimenta Leonardo Roslindo, Maj: Drahníková Veronika
Výborný 1
 
třída mimokonkurenci/without concurence    

THE PHANTOM OF THE OPERA BR PEPPER´S

O: Don´t Go Breaking My Heart Prime Moon          
M:  Wrap Arround Your Dreams Prime Moon
Chov: Pimenta Leonardo Roslindo, Maj: Drahníková Veronika
Výborný 1
 
Feny / FEMALE 
třída štěnat / baby class

FERCHARA'S SANTA ROSA

O: RIO FOR ALLURE SOLLIS Senida      
M: FANTASIA From Hesperyd's Garden
Chov: Pietka Agnieszka, Maj: Twardosz Anita
Nadějná 1
 
třída mladých / junior class

AYASHEE MORAVIA ELEGANC

O: Secret Light Premium Bohemia              
M: Vivienn z Targenu
Chov: Sněhotová Pavla, Maj: Sněhotová Pavla
Výborná 3
 

DENNING NATALIE HIRAGANA

O: Bruce Breed Love                                
M: Kantilena z Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Janíková Zdeňka
Výborná 2
 

EVANGELINE HIRAGANA

O: Le-Vendosk Eyes Wide Shut    
M: Urgence z Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva
Výborná
 

CHAKAYA Z TARGENU

O: ONE JOLYAN'S GOLD z Targenu           
M: JUDITH z Targenu
Chov: Žourková Jiřina, Maj: Bednárková Tereza
Dobrá
 

ISTA ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer                 
M: Cassia Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková Silvia, Maj: Arendášová Erika
Výborná
 

PENELOPE ATREI KIRABZER

O: MISSION COMPLETED Blackberry´s     
M: CATTLE LEY Rolnicka
Chov: Rezbarik Miroslav, Maj: Rezbarik Miroslav
Výborná 1, CAJC, BOJ
 
mezitřída / intermediate class    

BOUNTY ARSSAMANDI

O: FORT KNOX Astarte Gold      
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Wedrzycka-Sarnecka Edyta, Maj: Wedrzycka-Sarnecka Edyta
Velmi dobrá 1
 

FLORENTINA ATREI KIRABZER

O: Star-Fighter's Streets of Fire Streets of Fire      
M: Stawberry-Atrei Kirabzer Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková Silvia, Maj: Ďurišová Zuzana
Nenastoupila
 
třída otevřená / open class

DOLLY ANIE SALUSANA

O: Bastien Darling Salusana          
M: Linda Moravia Clér
Chov: Kuba Alexandr, Maj: Pavlíková Jiřina
Výborná 2,  res.CAC
 

XARA ZE SLAVONÍNA

O: O´Connor ze Slavonína                     
M: UWE ze Slavonína
Chov: Hynková Lenka, Maj: Hynková Lenka
Výborná 1,  CAC
 
třída vítězů / winner class    

BECAUSE I LOVE U SILVERY WISH

O: Forever A Lover Boy Ovations   
M: ICH. I Will Always Love U Hearty´s
Chov: Drahníková Veronika, Maj: Drahníková Veronika
Výborná 2,  res.CAC
 

LINDA MORAVIA CLÉR

O: BLACKBERRY S MISSION COMPLETED   
M: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA Moravia Clér
Chov: Michlová Olga, Maj: Pavlíková Jiřina
Výborná 1, CAC
Nejhezčí fena
 
třída vetránů/  veteran class

JACQUEL MONICA Z TARGENU

O: Forever Young Premium Bohemia   
M: Blueberry Dragonlance
Chov: Žourková Jiřina, Maj: Janáková Michaela
Výborná,  BOV, BOS
 
třída mimokonkurenci/without concurence

APHRODITE BREED LOVE

O: One The Best Iveko-dog  
M: Jacquel Monica z Targenu
Chov: Janáková Michaela, Maj: Janáková Michaela
Výborná 1
 

VIVIENN Z TARGENU

O: Ragsol Vityaz   
M: Fergie z Targenu
Chov: Žourková Jiřina, Maj: Sněhotová Pavla
Výborná 2
 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klubová výstava

se zadáváním klubového vítěze a klubového vítěze mladých

14.5.2016

rozhodčí: Ing. Jaroslav Matyáš

 

Fotogalerie

Výsledky

PSI / MALE 
třída štěnat / baby class    

IKASHI ATREI KIRABZER

O: CORMORAN ATREI Kirabzer        
M: CASSIA ATREI Kirabzer
Chov: Sehnalková Silvia, Maj: Sehnalková Silvia                                                                      
 Velmi nadějný 1
                           
třída dorostu / puppy class

ENRICO HIRAGANA

O: Le- Vendosk Eyes Wide Shut      
M: Urgence z Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva
Velmi nadějný 1
Nejlepší dorost
    
třída mladých / junior class

B.G. PERSY JUSTIRAG

O: Rio for Allure Sollis Senida      
M: REBECCA Slavonína
Chov: Policar Václav, Maj: Policarovi Václav a Kateřina
Výborný 1, CAJC

IMPERIAL GEM BRILLIANT OF MORAVIA

O: One The Best Iveko-Dog          
M: Alexis od Rícky Šatavy
Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová Michaela
Výborný 2    
Klubový vítěz mladých     
 
mezitřída / intermediate class

BUMBLEBEE SILVERY WISH

O: Forever a Lover Boy Ovations   
M: I Will Always Love U Hearty's
Chov: Bystrianská Veronika, Maj: Drahníková Veronika
Výborný 2
 

NEPOMUK Z IVAFRE

O: Saffron Sherhy O.K.Stars Acro    
M: FÁMA Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Fremrová Iva
Výborný 1, CAC
třída otevřená / open class

ALONSO TOUCH DE LUNE

O: CARAMELO Jantar Moravy            
M: ALIS Soví hnízdo
Chov: Benešová Lucie, Maj: Benešová Lucie
Velmi dobrý 2
 

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

O: Play it Loud Wenrick's                  
M: KENYA Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Policarovi Václav a Kateřina
Výborný 1, CAC, BOB
třída vítězů / winner class

BRUCE BREED LOVE

O: Fair Play z Ivafre                          
M: Jacquel Monica z Targenu
Chov: Janáková Michaela, Maj: Janáková Michaela
Výborný 1, CAC 
  Klubový vítěz

CARAMELO JANTAR MORAVY

O: Saffron Sherhy Keep in Step   
M: Amy Young Lady Jantar Moravy
Chov: Stehnová Iveta, Maj: Sněhotová Pavla
Výborný 4
 

GUCCI MAGIC MORAVIA

O: Lee-Kung-Atrei Kirabzer            
M: ASABELLE Magic Moravia
Chov: Žišková Žaneta, Maj: Janíková Zdeňka
Výborný 3
 

JONATAN Z IVAFRE

O: E´Thao-Tchu Shah Abbas           
M: Ebi z Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Kaňák Vladimír
Výborný 2,  res.CAC
 
Feny / FEMALE 
třída štěnat / baby class

IREA ATREI KIRABZER

O: CORMORAN ATREI Kirabzer            
M: CASSIA ATREI Kirabzer
Chov: Sehnalková Silvia , Maj: Sehnalková Silvia
Velmi nadějná 3       
 

ISTA ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer                 
M: Cassia Atrei Kirabzer
Chov: Sehnálková Silvia, Maj: Arendášová Erika
Velmi nadějná 1
Nejlepší štěně

JOLLY DOLL BRILLIANT OF MORAVIA

O: Karmacafe from Audreys Paradis 
M: JCh.Black Rose Brilliant of Moravia
Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová Michaela
Velmi nadějná 2       
 
třída dorostu / puppy class

EVANGELINE HIRAGANA

O: Le-Vendosk Eyes Wide Shut    
M: Urgence z Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva
nenastoupila
 
třída mladých / junior class

ANNAVE MORAVIA ELEGANC

O: Secret Light Premium Bohemia              
M: Vivienn z Targenu
Chov: Sněhotová Pavla, Maj: Sněhotová Pavla
Výborná 1, CAJC, BOJ
Klubový vítěz mladých

DENNING NATALIE HIRAGANA

O: Bruce Breed Love                                
M: Kantilena z Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Janíková Zdeňka
Výborná 4
 

HENRIETA ATREI KIRABZER

O: Blackberry's Mission Completed         
M: Lady Black Fu-Lin
Chov: Sehnálková Silvia , Maj: Müllerová Jana
Velmi dobrá
 

CHAKAYA Z TARGENU

O: ONE JOLYAN'S GOLD z Targenu           
M: JUDITH z Targenu
Chov: Žourková Jiřina, Maj: Bednárková Tereza
Výborná
 

CHARLOTTE BRILLIANT OF MORAVIA

O: One Jolyan´s Gold Z Targenu           
M: Ch. C´Kiss Me Z Targenu
Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová Michaela
Výborná
 

PENELOPE ATREI KIRABZER

O: MISSION COMPLETED Blackberry´s     
M: CATTLE LEY Rolnicka
Chov: Rezbarik Miroslav, Maj: Rezbarik Miroslav
Výborná 3
 

XARA ZE SLAVONÍNA

O: O´Connor ze Slavonína                     
M: UWE ze Slavonína
Chov: Hynková Lenka, Maj: Hynková Lenka
Výborná 2
 
mezitřída / intermediate class

BECAUSE I LOVE U SILVERY WISH

O: Forever A Lover Boy Ovations   
M: ICH. I Will Always Love U Hearty´s
Chov: Drahníková Veronika, Maj: Drahníková Veronika
Výborná 2,  res.CAC
 

CHANEL BRILLIANT OF MORAVIA

O: One Jolyan´s Gold Z Targenu   
M: Ch. C´Kiss Me Z Targenu
Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová Michaela
Výborná 1, CAC
třída otevřená / open class

ALEXIS MIRIMBO

O: SECRET LIGHT Premium Bohemia      
M: FIESTA Moravia Clér
Chov: Chrastinová Karin, Maj: Balážová Eva
Výborná 3
 

BABOU FILKO MORAVA

O: Tabasco Twister Jolyans          
M: ANNY-NAJA Filko Morava
Chov: Urbánek Jaroslav, Maj: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina
Velmi dobrá 4
 

CELESTÝNKA FILKO MORAVA

O: CARAMELO Jantar Moravy        
M: ANNY-NAJA Filko Morava
Chov: Urbánek Jaroslav , Maj: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina
Výborná 2,  res.CAC
 

DOLLY ANIE SALUSANA

O: Bastien Darling Salusana          
M: Linda Moravia Clér
Chov: Kuba Alexandr, Maj: Pavlíková Jiřina
Výborná 1, CAC
třída vítězů / winner class

BORN FOR YOU SILVERY WISH

O: Forever a Lover Boy Ovations     
M: I Will Always Love U Hearty's
Chov: Bystrianská Veronika, Maj: Drahníková Veronika
          Výborná 1, CAC, BOS               Klubový vítěz

LINDA MORAVIA CLÉR

O: BLACKBERRY S MISSION COMPLETED   
M: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA Moravia Clér
Chov: Michlová Olga, Maj: Pavlíková Jiřina
Výborná 2,  res.CAC
 
třída vetránů/  veteran class

JACQUEL MONICA Z TARGENU

O: Forever Young Premium Bohemia   
M: Blueberry Dragonlance
Chov: Žourková Jiřina, Maj: Janáková Michaela
Výborná,  BOV
SOUTĚŽE/ FINALY
Nejlepší pár

 

Imperial Gem Brilliant of Moravia 
Chanel Brilliant of Moravia
Michaela Sittová
1. místo
Dítě a pes sk. I

Nikol Sittová, Chanel Brilliant of Moravia

1. místo

 

TOPlist