Klubová výstava

se zadáváním klubového vítěze a klubového vítěze mladých

13.5.2017

rozhodčí: Tibor Havelka

 

Fotogalerie

 

 

PSI / MALE 
třída dorostu / puppy class   

DANY FILKO MORAVA

O: Lincoln Moravia Clear       
M: Babou Filko Morava
Chov: Urbánek Jaroslav , Maj: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina

Velmi nadějný 1

Nejlepší dorost

LORD ATREI KIRABZER

O: Cormoran Atrei Kirabzer        
M: Stawberry Atrei Kirabzer
Chov: Sehnalková Silvia, Maj: Sehnalková Silvia                   

Velmi nadějný 2

 
třída mladých / junior class

ALTAY QOMO-RI

O: Vector Vayt ze Slavonína        
M: Esmerald Treasure Brilliant of Moravia
Chov: Schneiderová Petra, Maj: Michlová Olga

Výborný 2    

Klubový vítěz mladých   

 

GIGGI HIRAGANA

O: Rambler Veseliy Gremlin    
M: Arlette Hiragana
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva

Velmi dobrý 3

 

YUICHI SENIDA POLAND

O: Le-Vendosk Eyes Wiafer Breaking News    
M: Solaris Avis Fantastic Lady
Chov: Chuchrowska Barbara, Maj: Tomaszewska Ewelina

Výborný 1, CAJC

mezitřída / intermediate class  

ARTHUR LUCA CUTIELAND

O: Bastien Darling Salusana    
M: Inna-Tara Magic Moravia
Chov: Bílská Pavlína, Maj: Bílská Pavlína

Výborný 2,  res.CAC

 

B.G. PERSY JUSTIRAG

O: Rio for Allure Sollis Senida      
M: REBECCA Slavonína
Chov: Policar Václav, Maj: Policarovi Václav a Kateřina

Výborný 1, CAC

třída otevřená / open class  

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

O: Play it Loud Wenrick's                  
M: KENYA Ivafre
Chov: Balážová Eva, Maj: Policarovi Václav a Kateřina

Výborný 1, CAC

třída vítězů / winner class  

BRUCE BREED LOVE

O: Fair Play z Ivafre                          
M: Jacquel Monica z Targenu
Chov: Janáková Michaela, Maj: Janáková Michaela

Výborný 2,  res.CAC

 

CONSTANTINE SALUSANA

O: Never Say Never BR Pepper´s          
M: Annie Z Jižní Ruže
Chov: Kuba Alexandr, Maj: Kubová Lucie

Výborný 1, CAC

Klubový vítěz, BOS

KATASTICO MERLOT POLAND

O: Dream Star de Dewa Thang    
M: Chaconne Merlot Poland
Chov: Patalas Malgorzata i Robert, Maj: Kikiewicz Katarzyna

Výborný 3

 

NEPOMUK Z IVAFRE

O: Saffron Sherhy O.K.Stars Acro    
M: FÁMA Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Fremrová Iva

Nenastoupil

 
třída čestná/  honour class  

A´MASHIRO Justirag

O: San Juan del Rio Success Essence      
M: Rebecca ze Slavonína
Chov: Policar Václav, Maj: Šedinová Jitka

Výborný 1

třída mimokonkurenci/without concurence  

VECTOR VAYT ZE SLAVONÍNA

O: Mission Completed Blackberry´s    
M: Timea ze Slavonína
Chov: Hynková Lenka, Maj: Schneiderová Petra

Velmi dobrý 1

Feny / FEMALE 
třída štěnat / baby class
 

CHARLOTTE CHLOE HIRAGANA

O: Rambler Veseliy Gremlin    
M: Alexis Mirimbo
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva

Velmi nadějná 1

Nejlepší štěně

třída dorostu / puppy class  

CIA BLEDY DOG

O: Lincoln Moravia Clear       
M: Bangle Bouble Bledy Dog
Chov: Kuchnová Aneta , Maj: Helingerová Kateřina

Velmi nadějná 1

ULLI Z IVAFRE

O: Fu-Man-Shu Shah Abbas     
M: Kissandra from Audreys Paradis
Chov: Fremrová Iva, Maj: Rohrbachová Adriana

nenastoupila

 
třída mladých / junior class  

MAGIC MOONLIGHT BRILLIANT OF MORAVIA

O: Boyan Sharm Beside 
M: Unique Brilliant Veseliy gremlin
Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová Michaela

Výborná 2

 

RHAPSODY SIPOLY

O: Ode´s Dance with Mi
M: Southern Bell Sipoly
Chov: Sivitskaya Valentina, Maj: Hynková Lenka

Výborná 1, CAJC, BOJ

Klubový vítěz mladých

SLAMĚNKA Z IVAFRE

O: Saffron Sherhy O.K.Stars Acro    
M: Aillin z Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Fremrová Iva

nenastoupila

 
mezitřída / intermediate class  

JOLLY DOLL BRILLIANT OF MORAVIA

O: Karmacafe from Audreys Paradis 
M: JCh.Black Rose Brilliant of Moravia
Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová Michaela

Výborná 1, CAC

třída otevřená / open class  

BECAUSE I LOVE U SILVERY WISH

O: Forever A Lover Boy Ovations   
M: ICH. I Will Always Love U Hearty´s
Chov: Drahníková Veronika, Maj: Drahníková Veronika

    Výborná 1, CAC, BOB

       Klubový vítěz

CELESTÝNKA FILKO MORAVA

O: CARAMELO Jantar Moravy        
M: ANNY-NAJA Filko Morava
Chov: Urbánek Jaroslav , Maj: Urbánkovi Jaroslav a Jiřina

Velmi dobrá 2

 

NATASHI MORAVIA CLER

O: CARAMELO Jantar Moravy        
M: Gilliene Imperial Bohemia
Chov: Michlová Olga , Maj: Michlová Olga

Velmi dobrá 3

 
třída vítězů / winner class  

LEWISIE MORAVIA CLÉR

O: BLACKBERRY S MISSION COMPLETED   
M: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA Moravia Clér
Chov: Michlová Olga, Maj: Šedinová Jitka

Výborná 2

 

FLORENTINA ATREI KIRABZER

O:Star-Fighter´s Street of Fire       
M: Stawberry Atrei Kirabzer
Chov: Sehnalková Silvia, Maj:Ďurišová Zuzana     

Výborná 1, CAC

třída čestná/  honour class  

HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U

O: Forever a Lover Boy Ovations     
M: Legrand´s Dream Come True
Chov:Sukonnoi Papitchaya, Maj: Drahníková Veronika

Výborná 1

třída veteránů/  veteran class  

JACQUEL MONICA Z TARGENU

O: Forever Young Premium Bohemia   
M: Blueberry Dragonlance
Chov: Žourková Jiřina, Maj: Janáková Michaela

Výborná 1,  BOV

třída mimokonkurenci/without concurence  

ESMERALD TREASURE BRILLIANT OF MORAVIA

O: Karmacafe   from Audrey´s Paradis
M: Ch. C´Kiss Me Z Targenu
Chov: Sittová Michaela, Maj: Schneiderová Petra

Velmi dobrá 1

 

 

TOPlist