SHIH - TZU KLUB EVROPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Klubová výstava  11.10. 2014 (sobota) místo konání : KCP PIZZERIE Paskov

                                             rozhodčí: PhDr. Simona Jemelková

 

 

                                               

 
PSI / MALE

třída štěňat / baby class

ALONSO TOUCH DE LUNE

o: Caramelo Jantar Moravy
m: Alis Soví hnízdo
ch: Lucie Benešová
maj: Lucie Benešová

VN 2

 

BENTLEY JUNIOR HIRAGANA

o: Wenrick’s Play it Loud
m: Kenya z Ivafre
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

VN 1

 

LAKY Z IVAFRE

o: Fu-Man-Shu Shah Abbas
m: Baby Monica Breed Love
ch: Iva Fremrová
maj: Iva Fremrová

VN 3

 

třída mladých / junior class

CASPER THE GHOST SALUSANA

o: Br Pepper’s Never Say Never
m: Annie z Jižní růže
ch: Alexandr Kuba
maj: Alexandr Kuba

V 1, CAJC, BOJ

 

CORMORAN ATREI KIRABZER

o: Star Fighter’s Street of Fire
m: Vanda-Atrei Kirabzer
ch: Silvia Sehnálková
maj: Silvia Sehnálková

V 3

 

CHICAGO Z IVAFRE

o: Jch Fair Play z Ivafre
m: Hagi Ma-Ca-Lu
ch: Iva Fremrová
maj: Iva Fremrová

V 2

 

KEIKO ATREI KIRABZER

o: Blacberry’s Mission Completed
m: Chan-Čou-Atrei Kirabzer
ch: ing. Miroslav Rezbárik
maj: MUDr. Juraj Miklušica

V 4

 

mezitřída / intermediate class

ALVIN HIRAGANA

o: San Juan del Rio Succes Essence
m: Kantilena z Ivafre
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

V 2

 

VECTOR VAYT ZE SLAVONÍNA

o: Blackberry’s Mission Completed
m: Timea ze Slavonína
ch: Lenka Hynková
maj: Petra Schneiderová

V 1

 

třída otevřená / open class

A’MAROSHI JUSTIRAG

o: San Juan del Rio Succes Essence
m: Rebecca ze Slavonína
ch: Václav Policar
maj: V + K Policarovi

V 1, CAC, BOB

 

třída vítězů / winner class

AL PACINO BREED LOVE

o: One The Best Iveko Dog
m: Jacquel Monica z Targenu
ch: Michaela Janáková
maj: Michaela Janáková

V 2, res. CAC

 

LINCOLN MORAVIA CLÉR

o: Blackberry’s Mission Completed
m: Giliene Imperial Bohemia
ch: Olga Michlová
maj: Pavla Sněhotová

V 1, CAC

 

třída veteránů / veteran class

SECRET LIGHT PREMIUM BOHEMIA

o: Play’n’win Premium Bohemia
m: Kiss and Rose Premium Bohemia
ch: Lenka Bejčková
maj: Olga Michlová

V 1, BOV

 
FENY / FEMALE

třída štěňat / baby class

BABLIS Z HAŘILOVY SAMOTY

o: Lemuro Happy Fellow
m: Contessa Gabi Jantar Moravy
ch: Věra Soukupová
maj: Petra Šimíková

VN 2

 

BERLINETTA HIRAGANA

o: Wenrick’s Play it Loud
m: Kenya z Ivafre
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

VN

 

BETHANY BLACK HIRAGANA

o: Wenrick’s Play it Loud
m: Kenya z Ivafre
ch: Eva Balážová
maj: Eva Balážová

VN 4

 

CRESSIDA BREED LOVE

o: Boyan Charm Beside
m: Aphrodite Breed Love
ch: Michaela Janáková
maj: Michaela Janáková

VN 3

 

EMERALD TREASURE BRILLIANT OF

MORAVIA

o: Karmacafe From Audreys Paradise
m: C’Kiss me z Targenu
ch: Michaela Sittová
maj: Petra Schneiderová

VN 1, nej. štěně

 

MONTANA ATREI KIRABZER

o: Blackberry’s Mission Completed
m: Onuris-Atrei Kirabzer
ch: Miroslav Rezbárik
maj: Miroslav Rezbárik

N

 
 

JACQUELINE Z ÚPATÍ HOR

o: Chocolatte z Úpatí hor
m: Hilary z Úpatí hor
ch: Petra Hellerová
maj: Petra Hellerová

VN 2

 

KOFILA Z IVAFRE

o: Fu-Man-Shu Shah Abbas
m: Kasandra z Ivafre
ch: Iva Fremrová
maj: Iva Fremrová

VN 1, nej. dorost

 

LAURA ATREI KIRABZER

o: Blackberry’s Mission Completed
m: Vanda-Atrei Kirabzer
ch: Miroslav Rezbárik
maj: Silvia Sehnálková

VN 3

 
 

CHELSI Z IVAFRE

o: Fair Play z Ivafre
m: Hagi Ma-Ca-Lu
ch: Iva Fremrová
maj: Eva Balážová

V 1, CAJC

 

UNIQUE BRILLIANT VESELIY GREMLIN

o: CH Xeralane’s Starfire Angelic Gremlin
m: ICH Taina Veseliy Gremlin
ch: Tatsiana Ausianskaya
maj: Michaela Sittová

V 2

 
 

Jch. CHARLOTTE Z ÚPATÍ HOR

o: Gch Showcase Otero Cho Oyu
m: Ch Aisha Diamond Wingate
ch: Petra Hellerová
maj: Petra Hellerová

V 1, CAC

 
 

AIGI-ATREI KIRABZER

o: Unkas z Ivafre
m: Lady Black Fu-Lin
ch: Silvia Sehnálková
maj: Bronislava Postupová

V 2, res. CAC

 

LEWISIE MORAVIA CLÉR

o: Blackberry’s Mission Completed
m: Gilliene Imperial Bohemia
ch: Olga Michlová
maj: Jitka Šedinová

V 1, CAC

 
     
     
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová výstava 10.5.2014 místo konání : KCP PIZZERIE Paskov

    rozhodčí: Monika Kuriata-Okarmus (PL)

 

 

PSI / MALE

třída štěňat / baby class

COMORAN ATREI KIRABZER

Chovatel: Silvia Sehnálková
Majitel: Silvia Sehnálková

VN 1

 

třída dorostu / puppy class

RAMBLER VESELIY GREMLIN

Chovatel: Tatsiana Ausianskaya
Majitel: Eva Balážová
VN 1  

třída mladých / junior class

AARON HIRAGANA

Chovatel: Eva Balážová
Majitel: Eva Balážová

V 2

 

ALVIN HIRAGANA

Chovatel: Eva Balážová
Majitel: Eva Balážová 

V4

 

VECTOR VAYT ZE SLAVONÍNA

Chovatel: Lenka Hynková
Majitel: Petra Schneiderová

V1, CAJC, klubový vítěz mladý pes

 

VELIČENSTVO VIGS ZE SLAVONÍNA

Chovatel: Lenka Hynková
Majitel: Petra Schneiderová

V3

 

mezitřída / intermediate class

JCH AKIM Z IVAFRE

Chovatel: Iva Fremrová
Majitel: Eva Býšková+Iva Fremrová

V 1, CAC

 

BONUS LOVE MIRIMBO

Chovatel: Karin Chrastinová
Majitel: Karin Chrastinová

V2, res. CAC

 

třída otevřená / open class

FLOYD ATREI KIRABZER

Chovatel: Miroslav Rezbárik
Majitel: Bronislava Postavová

V 1, CAC

 

třída vítězů / winner class

   

AL PACINO BREED LOVE

Chovatel: Michaela Janáková
Majitel: Michaela Janáková

V 1, CAC

klubový vítěz pes

BOB

 

GUCCI MAGIC MORAVIA

Chovatel: Žaneta Žišková
Majitel: Zdeňka Janíková

V 2, res. CAC

 

SECRET LIGHT PREMIUM BOHEMIA

Chovatel: Lenka Bejčková
Majitel: Olga Michlová

V 3

 

třída veteránů / veteran class

EJW ICH PRINC BAJAJA Z IVAFRE

Chovatel: Iva Fremrová
Majitel: Eva Býšková

V 1

BOV

 

třída mimokonkurenci / without concurence

DIESEL JANTAR MORAVY

Chovatel: Iveta Stehnová
Majitel: Zdeňka Janíková

V

 
FENY / FEMALE
třída štěňat / baby class

UNIQUE BRILLIANT VESELIY GREMLIN

Chovatel: Tatsiana Ausianskaya
Majitel: Michaela Sittová

VN 1

nejhezčí štěně

 

třída dorostu / puppy class

CHELSI Z IVAFRE

Chovatel: Iva Fremrová
Majitel: Eva Balážová

VN 1

nejhezčí dorost

 

třída mladých / junior class

AIGI ATREI KIRABZER

Chovatel: Silvia Sehnálková
Majitel: Bronislava Postavová

V 2

 

BLACK ROSE BRILLIANT OF MORAVIA

Chovatel: Michaela Sittová
Majitel: Michaela Sittová

V 1, CAJC

klubový vítěz mladá fena

BOJ

 

HARMONY Z IVAFRE

Chovatel: Iva Fremrová
Majitel: Iva Fremrová

V 3

 

mezitřída / intermediate class

AILIN Z IVAFRE

Chovatel: Iva Fremrová
Majitel: Iva Fremrová

V 2, res. CAC

 

MELISSA SENIDA POLAND

Chovatel: Barbara Chuchrowska
Majitel: Barbaa Chuchrowska

V1, CAC

 

třída otevřená / open class

GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA

Chovatel: Petra Sumeráková
Majitel: Olga Michlová

V 2, res. CAC

 

LINDA MORAVIA CLÉR

Chovatel: Olga Michlová
Majitel: Jiřina Pavlíková

V 1, CAC

 

třída vítězů / winner class

URGENCE Z IVAFRE

Chovatel: Iva Fremrová
Majitel: Eva Balážová

V 1, CAC

klubový vítěz fena

 

třída mimokonkurenci / without concurence

ARNICA MIRIMBO

Chovatel: Karin Chrastinová
Majitel: Karin Chrastinová

V

 

EMILY OF DRAGON BORN TO SUCCESS

Chovatel: Mgr. Petra Rubášová
Majitel: Policarovi Václav a Kateřina

V

 

dítě a pes

NIKOL SITTOVÁ

1. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rozhodčí: Monika Kuriata-Okarmus (PL)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzoři: 

IRIDOG  www.iridog.cz 

přepravní taška pro BOB

krmení GRAND VITAL pro BOJ

Eva Balážová CHS HIRAGANA

věnovala pro vítěze ve třídách stojany na napáječky

Michaela Janáková CHS BREED LOVE

luxusní pelíšek pro BOB

Pavla Sněhotová

konzerva pro každého přihlášeného psa, balíček a hračka pro BOJ

Olga Michlová CHS MORAVIA CLÉR

masová kapsička pro každého přihlášeného psa

Olga Maternová

tyčinky pro každého přihlášeného psa

hračky pro třídu štěňat a nejhezčí štěně

víno pro Klubový vítěz pes a Klubový vítěz fena

Helena Fejkusová fa HELVITA  www.rongbo.cz

finanční dar

Tomáš a Žaneta Žiškovi

gumičky,pamlsky a dotykové perp(stylus) v taškách pro vystavovatele,

dámské hodinky pro - Klubový vítěz pes,Klubový vítěz fena a BOB,

obrázek shih-tzu pro KV mladý pes, KV mladá fena

balíček pro vítěze Dítě a pes

Všem sponzorům mnohokrát děkujeme.

Za pořízení a poskytnutí fotografií děkujeme Olze Maternové a Evě Býškové.

 

Kompletní výsledky

Foto z výstavy zde

TOPlist